Kontakt

Ridbanegatan 6
213 77 Malmö

040-94 20 10
info@tantum.se

Thomas Thörnblad

VD, Arkitekt- & Projektsupport Region Syd
0709-80 93 14
thomas.thornblad@tantum.se

Daniel Karlsson

Arkitekt- & Projektsupport i Sverige & Norge
0709-80 93 19
daniel.karlsson@tantum.se

Jonas Hammartorp

Projektledare, Arkitekt & Projektsupport Region Syd
0709-80 93 12
jonas.hammartorp@tantum.se

Jonas Sjöstedt

Projektledare
0709-80 93 15
jonas.sjostedt@tantum.se

Max Sintring

Projektledare
0709-80 95 83
max.sintring@tantum.se

Fredrik Holmquist

Produktionschef
0709-80 93 13
fredrik.holmquist@tantum.se

Jenny Holmquist

Administration/Ekonomi
040-94 20 10
jenny.holmquist@tantum.se

Magnus Holmquist

HR-Ansvarig / Kontraktstillverkning
0709-80 93 11
magnus.holmquist@tantum.se

Marlene Arbring

Arkitekt- & Projektsupport i Danmark
+45 6014 1858
marlene.arbring@tantum.se

För din trygghet lämnar vi 10 års garanti. Vi vet att våra produkter oftast håller betydligt längre än så.

Våra produktkategorier

Kök

Förvaring

Lab

Sittbänkar

Badrum

Våra tjänster

 

Specialsnickerier

Kontraktstillverkning

Hjälp när du behöver det

Vi vet att inget projekt är det andra likt. Ibland är projekten extra tidskrävande, och just därför har vi samlat resurser som kan underlätta och förenkla ditt arbete. Om du inte hittar det du söker nedan, finns vi bara ett telefonsamtal bort.

Låt oss få berätta mer!

Vi har över 35 års erfarenhet av att bygga hållbar inredning. Trots att material och byggsätt varit samma hela tiden har vi lärt oss att varje projekt är unikt med olika förutsättningar, udda mått och speciella önskemål. Spännande utmaningar som fördjupat vår erfarenhet ytterligare. Dra nytta av det! Vi hjälper dig att inreda hållbart.

Kontakta oss och boka ett möte!

 

KONTAKTA OSS

Ridbanegatan 6, 213 77 Malmo
Sverige
040 94 20 10
info@tantum.se 

 

 

KONTAKTA OSS

Ridbanegatan 6, 213 77 Malmö
Sverige
040 94 20 10
info@tantum.se