Kontakt

Ridbanegatan 6
213 77 Malmö

040-94 20 10
info@tantum.se

Thomas Thörnblad

VD, Försäljning
0709-80 93 14
thomas.thornblad@tantum.se

Jonas Hammartorp

Försäljning
0709-80 93 12
jonas.hammartorp@tantum.se

Daniel Karlsson

Arkitektsupport
0709-80 93 19
daniel.karlsson@tantum.se

Jonas Sjöstedt

Projektledare
0709-80 93 15
jonas.sjostedt@tantum.se

Max Sintring

Projektledare
0709-80 95 83
max.sintring@tantum.se

Alexander Hjalmar

Projektledare
0709-80 93 10
alexander.hjalmar@tantum.se

Fredrik Holmquist

Produktionschef
0709-80 93 13
fredrik.holmquist@tantum.se

Magnus Holmquist

HR-Ansvarig / Kontraktstillverkning
0709-80 93 11
magnus.holmquist@tantum.se

Jenny Holmquist

Administration/Ekonomi
040-94 20 10
jenny.holmquist@tantum.se

För din trygghet lämnar vi 10 års garanti.

Vi vet att våra produkter oftast håller betydligt längre än så.

Ny laminatkollektion!

 

Nu har vi samlat de populäraste kulörerna och dekorerna i vår nya kollektion.

Våra produktkategorier

Kök

Förvaring

Lab

Sittbänkar

Badrum

Våra tjänster

 

Specialsnickerier

Kontraktstillverkning

Låt oss få berätta mer!

 

Vi har över 40 års erfarenhet av att bygga hållbar inredning. Trots att material och byggsätt varit samma hela tiden har vi lärt oss att varje projekt är unikt med olika förutsättningar, udda mått och speciella önskemål. Spännande utmaningar som fördjupat vår erfarenhet ytterligare. Dra nytta av det! Vi hjälper dig att inreda hållbart.

Kontakta oss och boka ett möte!

 

 

KONTAKTA OSS

Ridbanegatan 6, 213 77 Malmo
Sverige
040 94 20 10
info@tantum.se 

 

 

KONTAKTA OSS

Ridbanegatan 6, 213 77 Malmö
Sverige
040 94 20 10
info@tantum.se